k a b i n y - p r y s z n i c o w e . n e t . p l
HOME
 
 

W dziale galerii zdjęć kabin prysznicowych, ścianek i parawanów znajdą Państwo wiele inspiracji do swoich łazienek. Nowoczesne wzornictwo okuć do szkła powoduje, że wszystkie produkty prezentują się doskonale. Okucia do szkła pod względem designu nie mają sobie równych a jakość potwierdza niemiecka produkcja.

Niemieckie okucia do szkła PAULI+SOHN GmbH

Seria MODESTA
   
Podstawowe zawiasy i łączniki z serii MODESTA Pauli+Sohn GmbH charakteryzujące najbardziej klasycznym wzornictwem dla kabin prysznicowych. Przewaga tych okuć nad konkurencyjnymi jest taka, że nie posiadają fazy na krawędziach tylko są idealnie prostokątne i proste w swoim kształcie.
 
Seria FLINTER
   
Zawiasy, które w przystepnych cenach prezentują minimalistyczny design, ktory może podobać sie osobom preferującym nowoczesny styl. Tak jak we wszystkich okuciach Pauli+Sohn GmbH krawędzie są ostre i pasują do wielu nowoczesnych baterii łazienkowych i akcesorii wg najnowszych trendów
 
Seria Nivello
   
Zetknięcie się z nowymi rozwiązaniami, takimi jak zawiasy unoszone powodują nowe możliwości zastosowania. Nie musimy w tych zawiasach mieć płaskiej podłogi co powoduje że kabina prysznicowa bez brodzikowa nie ma wyraźnie zaznaczeonego miejsca w łazience.
 
Seria Nivello +
   
Najbardziej polecane zawiasy i łączniki jakie posiadamy to Nivello plus. Charakteryzują się łatwym użytkowanym ze względu na płaskie mocowania od środka kabiny pryszcnicowej. Tefo typu rozwiązania możemy również spotkać w firmach konkurencyjnych ale z pewnością cena będzie dużo wyższa.
 
Akcesoria
   

Akcesoria można jednoznacznie określić jako zaprojektowane by cieszyć oko. Proste kształty, ergonomiczne i bardzo wysokiej jakości. Wszystko w kwadratowycm wzornictwie daje możliwości komponowania z innymi produktami używanymi w łazienkach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

     
     
     
skrypt